Moja pierwsza encyklopedia Polski

pozostałe
Publicat
2016-09-19
2016-09-19

Okładka książki Metafora Współczesności. Antologia, Barwy życia 2021 Magdalena Jaworska, Joanna Kalinowska, Krzysztof Kwasiżur, Anna Maria Mickiewicz, Stanisław Nyczaj, Tomasz Rudnicki, Eliza Segiet, Adrian Szary, Maksymilian Tchoń, Tadeusz Zawadowski, Izabela Zubko, praca zbiorowa
Metafora Współ... Magdalena Jaworska,...
Okładka książki Poezja Dzisiaj Danuta Błaszak, Krzysztof Boczkowski, Ernest Bryll, Piotr Dumin, Joanna Kalinowska, Jarosław Klejnocki, Anna Maria Mickiewicz, Zbigniew Milewski, Stanisław Nyczaj, Maksymilian Tchoń, Jan Tulik
Poezja Dzisiaj Danuta Błaszak, Krz...

"Kto ty jesteś? ;-Polak mały"
Encyklopedię zakupiłam wnuczce i z przyjemnością się z nią zapoznałam!
Przeczytałam,zdjęcia pooglądałam.Jest bogato ilustrowana.Do tekstu też nie mam zastrzeżeń. Druk duży,nazwy miast jeszcze większe. Ważne słowa pogrubione. Bardzo porządne wydanie. Twarda okładka,kartki szyte.
Podoba mi się. Polecam!

"Kto ty jesteś? ;-Polak mały"
Encyklopedię zakupiłam wnuczce i z przyjemnością się z nią zapoznałam!
Podoba mi się. Polecam!

• Dzieciaczki