Dyskusje o książce Ryngraf

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
[Zakończony] My, Lubimyczytacianie - wygraj książkę "Ryngraf".
Dziękuję bardzo za to wyróżnienie i gratuluję pozostałym laureatom.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
Czytamy w weekend
O hoho! To będzie co poczytać ;-)
Patronaty tygodnia
Na południe od Brazos!  Na południe od Brazos Co za wspaniała książka, jedna z moich najukochańszych! Piękne wydanie, na razie pewnie nie kupię (mam to stare PIW-owskie, zdobyte kiedyś, jakimś cudem), ale baaardzo mi się podoba.