Hiszpańska gramatyka inaczej

Okładka książki Hiszpańska gramatyka inaczej Aleksandra Srokowska
Okładka książki Hiszpańska gramatyka inaczej
Aleksandra Srokowska Wydawnictwo: Preston Publishing językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Preston Publishing
2016-11-08
2016-11-08
języki obce hiszpański

Jeszcze nie przerobilam calej gramatyki, bo jestem na poziomie A1, ale jestem zachwycona sposobem, w jaki autorka objasnia pewne reguly, np. odmiane nieregularna czasownikow i uzycie perfecto. Dla porownania mam jeszcze dwie gramatyki ponsa- jedna w jezyku polskim, druga w jezyku niemieckim, ale wlasnie ta "inaczej" najlepiej do mnie trafia. Na koncu kazdego rozdzialu od razu krotkie cwiczenie, a na koncu podrecznika - klucz do tych cwiczen. Oczywiscie robie kurs jezykowy, uzywam roznych stron internetowych do cwiczenia wymowy, ale bez porzadnej gramatyki nie mozna sie nauczyc jezyka.
Te gramatyke polecam.

• Hiszpański
  • Języki
  • Papier
  • Językowe
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Hiszpańska gramatyka inaczej