Filozofjo po ślōnsku czyli Heft do historje filozofje dziadka Kika

Okładka książki Filozofjo po ślōnsku czyli Heft do historje filozofje dziadka Kika Marcin Kik
Marcin Kik Wydawnictwo: Silesia Progress filozofia, etyka
filozofia, etyka
Silesia Progress
2016-04-01
2016-04-01
9788393619061
historia filozofii Śląsk język śląski

Ciekawa książka dla pasjonatów literatury pisanej po śląsku. W tym wypadku mamy bardzo interesujące wprowadzenie do zagadnień filozofii, w której autor krótko jednak treściwie opisuje wybranych filozofów w większości chronologicznie. Jest to książka trochę dla koneserów, gdyż nie każdy lubuje się w filozofii i języku śląskim, jednak książka ta jest napisana bardzo czytelnie i stanowi dobre wprowadzenie pod dalsze rozważania filozoficzne.
Polecam!

szczęka opada..jak autor to napisł.. szacunek..

szczęka opada..jak autor to napisł.. szacunek..

• Po śląsku
  • Pożyczone
  • śląsk

Dodaj cytat z książki Filozofjo po ślōnsku czyli Heft do historje filozofje dziadka Kika