Odlot

Tłumaczenie: Przemysław Janiga
Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 33)
Wydawnictwo: De Agostini
Up
komiksy
MAD_ABOUT_YOU

Pewnego dnia Carl Fredricksen postanawia zrealizować marzenie swego życia i wyrusza w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie przypadkowo towarzyszy mu pewien ośmiolatek. Jednak prawdziwe przygody zaczynają się dopiero po dotarciu na miejsce, gdzie dwóch podróżników spotyka dziwacznego ptaka i mówiącego ludzkim głosem psa.

źródło opisu: De Agostini, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie