Life and Death: Predator

Cykl: Life and Death (tom 1)
Wydawnictwo: Scream Comics
Predator: Life and Death
alien, predator, prometeusz
komiksy
kendo777

Tym razem scenarzyści prowadzą nas w kierunku dobrze znanych z filmowego Obcego-Decydujące starcie klimatów: samotny statek kosmiczny przemierza kosmiczną pustkę, transportując oddział Marines w misją na odległą planetę. Cel: zabezpieczyć roszczenia sądowe korporacji Weyland-Yutani w stosunku do tajemniczego artefaktu czyli... pewnie się domyślacie ale nie spojlerujemy. I tak zaczyna się wielka przygoda. Poszczególne elementy układanki odkrywane są stopniowo, a kompania Marines napotyka na coraz to nowe przeszkody...

źródło opisu: http://scream.com.pl

źródło okładki: http://scream.com.pl

Wkp | 2017-08-23
Przeczytana: 23 sierpnia 2017

ŻYCIE I ŚMIERĆ Z PREDATOREM

Seria „Fire and Stone”, która niedawno ukazała się na naszym rynku, stała się jednym z najbardziej cenionych tytułów z uniwersum Obcych i Predatorów. Nic więc dziwnego, że wydawnictwo Scream Comics poszło za ciosem i zaczęło wydawać jej ciąg dalszy „Life and Death”. I dobrze, że tak się stało, bowiem również ta seria przedstawia się znakomicie i dostarcza dużo dobrej rozrywki miłośnikom dwóch kultowych filmowych bestii.

Całość recenzji na moim blogu: http://ksiazkarnia.blog.pl/2017/08/23/life-and-death-1-predator-dan-abnett-brian-albert-thies/

QUEENfan | 2018-07-27

Scenariusz bez rewelacji, taki byle jaki, ale miło zobaczyć predzia przerabiającego komandosów na kotlety mielone :)

Kamilla | 2018-09-30
Na półkach: Komiks, Posiadam, Przeczytane