Zgłosuj na książki roku 2017

Stara panna wychodzi za mąż

Tłumaczenie: Krystyna Klejn
Seria: Harlequin Temptation
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Terminally Single
wesoła23

"Nie jestem przeznaczona do małżeństwa" - usłyszał zdumiony Michael w odpowiedzi na swoje oświadczyny. Inteligentna i urodziwa Ashley wyjaśniła mu następnie, że w jej rodzinie od pokoleń jedna z kobiet zostawała starą panną i teraz właśnie przyszła kolej na nią. Dodała, że choć darzy uczuciem Michaela, nie sprzeniewierzy się tradycji i wzorem prababki Euli, ciotecznej babki Fan i ciotki Kitty poświęci życie innym celom niż założenie rodziny. Zakochany Michael postanowił przechytrzyć los.

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl