Piękne ogrody - projektowanie i urządzanie

Wydawnictwo: Arkady
The Garden Designer
flora i fauna
Anmorada

Książka jest podstawowym zbiorem wiadomości o projektowaniu i urządzaniu ogrodów, oraz o wyborze ich stylu. Zawiera m.in: dokładne informacje o najbardziej profesjonalnych metodach projektowania ogrodów, jedyne w swoim rodzaju trójwymiarowe szkła projektowe, plany, przekroje, dane o elementach ogrodu pokazanych w całej palecie typów, materiałów i stylów, rady i wskazówki w zakresie takiego doboru cech ogrodów oraz materiałów, aby można było zestawić je w harmonijną całość.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa