Zen – jak dobrze przeżyć raka … czyli sztuka zmieniania życia na lepsze

Tłumaczenie: Piotr Woźniak
Wydawnictwo: Vivante
Zen cancer wisdom. Tips for making each day better
choroba, rak, sztuka ZEN
poradniki
Agnieszka

Zen dla każdego, czyli z rakiem da się żyć. Ta książka to doskonały i wdzięczny towarzysz każdego kto walczy z nowotworem. Autorka w przejrzysty, humorystyczny i praktyczny sposób udziela bezcennych wskazówek na to, aby osiągnąć spokój ducha, wspomóc ciało oraz zachować zdrowy umysł nawet podczas choroby. Porusza różne problemy – od straty włosów, bóli i zaparć, poprzez poczucie osamotnienia...

Zen dla każdego, czyli z rakiem da się żyć.

Ta książka to doskonały i wdzięczny towarzysz każdego kto walczy z nowotworem. Autorka w przejrzysty, humorystyczny i praktyczny sposób udziela bezcennych wskazówek na to, aby osiągnąć spokój ducha, wspomóc ciało oraz zachować zdrowy umysł nawet podczas choroby. Porusza różne problemy – od straty włosów, bóli i zaparć, poprzez poczucie osamotnienia i rezygnacji. Szuka rozwiązań, które sprawią, że znów zaczniesz się uśmiechać i uwierzysz, że największa i najbardziej uzdrawiająca moc tkwi w tobie samym.

Z książki dowiesz się jak:

zbudować zdrową rutynę, która oderwie cię od negatywnych myśli
rozpocząć praktykę medytacji, która pozwoli ci się wyciszyć oraz uzyskać spokój ducha
słuchać siebie i własnych potrzeb, aby rozpoznawać rzeczy, które najlepiej wspierają twoje leczenie oraz dobre kontakty z otoczeniem
odnaleźć w sobie siłę i radość życia
Wiele niesamowitych rzeczy może się wydarzyć, kiedy stoimy na krawędzi. Zen to sztuka doświadczenia każdej chwili w głębokiej harmonii. Odnajdź swoje wewnętrzne światło oraz siłę, która pozwoli ci odzyskać utracony spokój.

źródło opisu: Wydawnictwo Vivante

źródło okładki: Wydawnictwo Vivante