Pracownik biura rachunkowego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
rachunkowość, księgowość, biuro,
biznes, finanse
Blood Hunter

Książka przeznaczona jest dla osób, które są zainteresowane pracą w biurze rachunkowym. Czytelnikami jej mogą być zarówno absolwenci szkół ponadgimnazjalnych i wyższych, jak i osoby bezrobotne lub zamierzające zmienić zawód. Książka może być wykorzystywana na kursach zawodowych poświęconych zawodowi księgowego, a także w szkołach ponadgimnazjalnych (jako materiały pomocnicze). Książka składa...

Książka składa się z trzech rozdziałów:
1. Na czym polega praca w biurze rachunkowym.
2. Jak znaleźć pracę w biurze rachunkowym.
3. Czego można się spodziewać po rozpoczęciu pracy.

Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, autorka barwnie opowiada o zaletach i wadach pracy w biurze rachunkowym. Przedstawia swoje obserwacje i przytacza wiele przykładów zaczerpniętych z codziennej pracy biura. Wskazuje też różnice pomiędzy pracą księgowego zatrudnionego w biurze rachunkowym a zatrudnionego bezpośrednio w firmie.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Pracownik-biura-rachunkowego,68451537,p.html