W morze!

Wydawnictwo: Dwie Siostry
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Róża_Bzowa

Książka aktywnościowa, która przekaże wam cały ocean wiedzy o morzu – i zapewni wiele godzin świetnej zabawy! Rzućcie się w twórczy wir morskich zadań i aktywności, a dowiecie się, czemu morza są niebieskie, ile zębów ma rekin i co się dzieje, gdy umrze wieloryb. Poznacie tajemnice gąbek, meduz i ukwiałów, zaprojektujecie statek pasażerski i łódź podwodną. Odwiedzicie rafę koralową, zbadacie...

Rzućcie się w twórczy wir morskich zadań i aktywności, a dowiecie się, czemu morza są niebieskie, ile zębów ma rekin i co się dzieje, gdy umrze wieloryb. Poznacie tajemnice gąbek, meduz i ukwiałów, zaprojektujecie statek pasażerski i łódź podwodną. Odwiedzicie rafę koralową, zbadacie zapomniane wraki i spróbujecie swoich sił jako poszukiwacze pirackich skarbów.

Czas wyruszyć W morze! Gotowi? Cała naprzód!

Polecamy także książkę Piotra Karskiego W góry

źródło opisu: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-w_morze.html

źródło okładki: http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-w_morze.html

Ciutwięcej | 2017-08-03

Już tylko czekam aż będę mogła zrobić wszystko, co w tej książce polecają. Meduzy, klepsydry, gry, zabawy. Nie tylko samemu z książką- rodzinami, znajomymi... kurcze, nie wiem czy oddawać dzieciakom tak mi się podoba hahahaha :p Więcej tutaj: http://ciutwiecej.pl/2017/07/w-morze-recenzja/

gattara | 2017-06-07