Czterolistna koniczyna

Wydawnictwo: Aspra-Jr
MAD_ABOUT_YOU

„Czterolistna Koniczyna”to książka z wierszami dla dzieci, chociaż dorośli także sięgają po nią z dużą ciekawością. Czytelnik dostaje do ręki trzydzieści całkowicie nowych utworów. Tematyka wierszy jest zaskakująca, nie brak zabawy a czasem nostalgii. W książce, jak w życiu - bywa śmiesznie a czasem bardziej poważnie. Utwory do książeczki zbierałem ponad rok. „Koniczyna”to zbiór nastrojów, obserwacji i przemyśleń, które rodzą się w głowie, trafiają na papierową kartkę i za sprawą „czarów”zmieniają się w wiersz. Dzieci znakomicie odnajdują się w bajkowym świecie zapisanym rymem. Książeczkę fantastycznie kolorowymi ilustracjami ozdobiła Barbara Kuropiejska – Przybyszewska. Recenzentami wierszy były moje dzieci Kacper, Daria i Adrianna. Od lat z powodzeniem opieram się na ich opiniach. Zachęcam do lektury i serdecznie wszystkich pozdrawiam.

źródło opisu: http://wierszykidladzieci.pl/lasota/

źródło okładki: http://wierszykidladzieci.pl/lasota/