Przyszła do mnie wojna

Oficyna Wydawnicza Aspra
historia II wojna światowa historia Polski okupacja
historia
historia II wojna światowa historia Polski okupacja

Książka wpadła mi w ręce przypadkiem, dostałam ją do przejrzenia, bo jedna z osób, której wspomnienia są w niej zawarte, nosi moje panieńskie nazwisko. Nie lubię czytać książek wyrywkowo, więc skusiłam się na całość. Są to wojenne wspomnienia czterech osób- Czesława Lewandowskiego, Czesława Mirowskiego, Mariana Słowińskiego i Jadwigi Jabłońskiej. Wywiady są ciekawie...

• Z polecenia
  • Powstanie Warszawskie 1944🇵🇱
  • Filie

Dodaj cytat z książki Przyszła do mnie wojna