Położnictwo i ginekologia. Podręcznik dla studentów medycyny i lekarzy.

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
832003082X
zdrowie, medycyna

Jest to nowy podręcznik położnictwa i ginekologii dla studentów medycyny, zgodny z programem nauczania tego przedmiotu określonym przez Ministerstwo Zdrowia oraz z Syllabusem Medycznym. Książka jest źródłem niezbędnej lekarzom wiedzy na temat zdrowia kobiety i dziecka rozwijającego się w jej łonie oraz najnowszych metod diagnostycznych i terapeutycznych, w tym technik operacyjnych. Dydaktyczną wartość podręcznika podnosi zamieszczony na końcu drugiego tomu zestaw pytań do samokontrolnego sprawdzania stopnia opanowania materiału.

Khayman00 | 2014-04-27
Przeczytana: 27 lutego 2014

Bardzo chaotycznie napisana, ale tak na prawdę nie ma dla niej alternatywy.

marekdetko | 2016-11-11
puszek369 | 2016-02-04