Ogarnij miasto. Grudziądz

angielski
Kahir

Przewodnik został przygotowany przez pasjonatów miast i aktywnego stylu życia dla tych, którzy chcą zajrzeć w ciekawe zakamarki. Zespół Ogarnij Miasto, to ludzie którzy widzą miasto inaczej: atrakcyjnie, ciekawie, w innej perspektywie, odkrywają polskie miasta na nowo. To zespół z wieloletnim doświadczeniem i nagrodami, podróżnicy i aktywiści miejscy. Kochają miasta i kochają swoją pracę, a...

na nowo. To zespół z wieloletnim doświadczeniem i nagrodami, podróżnicy i aktywiści miejscy. Kochają miasta i kochają swoją pracę, a dzięki temu tworzą niepowtarzalną serię przewodników „Ogarnij Miasto”.

Grudziądz odkrywały autorki publikacji Magdalena Kalisz i Dorota Szopowska, które opisały architekturę, street art, galerie, muzea, pracownie artystyczne, autorskie sklepy, restauracje, kluby, kawiarnie i miejsca rekreacji. Wszystkie punkty prezentowane w przewodniku posiadają krótki, dwujęzyczny opis oraz niebanalną fotografię i dedykowaną grafikę.

źródło opisu: http://haszgru.pl/contents/content/11/969

źródło okładki: http://haszgru.pl/contents/content/11/969