Saturn: A New Look at an Old Devil
astrologia, satrun, kosmogram

Znajomość tematu, jaką wykazuje się Liz Greene, jest imponująca, a dzięki jej doświadczeniu możemy naprawdę zrozumieć rolę Saturna, zarówno w horoskopie indywidualnym, jak i partnerskim. Jeśli chcesz zrozumieć, skąd wypływają Twoje ograniczenia, co hamuje Twój rozwój, dlaczego czasami masz wrażenie, że los trzyma cię w żelaznych kleszczach, sięgnij po tę książkę. Twoje życie nie stanie się...

Jeśli chcesz zrozumieć, skąd wypływają Twoje ograniczenia, co hamuje Twój rozwój, dlaczego czasami masz wrażenie, że los trzyma cię w żelaznych kleszczach, sięgnij po tę książkę. Twoje życie nie stanie się być może prostsze, zyskasz tylko świadomość i zrozumienie.
(tekst z okładki)

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 1999