Alfabet aktywnie

Wydawnictwo: Edipresse
LubimyCzytać

Poznawanie alfabetu jest jak odkrywanie świata na nowo – świata ukrytego za literami połączonymi w wyrazy. To fascynująca przygoda! W „Alfabecie aktywnie” nauka przeplata się z zabawą. Dzieci uczą się abecadła, poznają ciekawostki ze świata zwierząt, rozwiązują zagadki, liczą, układają puzzle, ćwiczą rękę, wykonując zadania grafomotoryczne i kolorują piękne ilustracje. Nauka poprzez...

Dzieci uczą się abecadła, poznają ciekawostki ze świata zwierząt,
Nauka poprzez zabawę
Wesołe wierszyki
Aktywizujące zadania
Twórcze zabawy logiczno-graficzne
Piękne kolorowanki
W ALFABECIE UDAŁA SIĘ NIEZWYKŁA SZTUKA –
AKTYWNA ZABAWA I PRZYJEMNA NAUKA!

źródło opisu: Edipresse

źródło okładki: Edipresse