Zgłosuj na książki roku 2017

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Allemaal kleuren. Cijfers
9788374208765
Ewa

W książeczce tej kolorów jest gromada: żółta cytryna, zielony wąż, brązowa czekolada. Przy każdym kolorze – rączki dwie podpowiedzą, ile jest jednakowych rzeczy, co w obrazku siedzą. Licz od jednego do dziesięciu na ostatniej stronie. I nie zapomnij na każdej znaleźć po balonie! Książka pomaga opanować umiejętność liczenia od 1 do 10, uczy rozpoznawać kolory, ćwiczy spostrzegawczość oraz...

W książeczce tej kolorów jest gromada:
żółta cytryna, zielony wąż, brązowa czekolada.
Przy każdym kolorze – rączki dwie podpowiedzą,
ile jest jednakowych rzeczy, co w obrazku siedzą.
Licz od jednego do dziesięciu na ostatniej stronie.
I nie zapomnij na każdej znaleźć po balonie!

Książka pomaga opanować umiejętność liczenia od 1 do 10,
uczy rozpoznawać kolory, ćwiczy spostrzegawczość oraz wyrabia cierpliwość.
Dla maluchów od 30 miesiąca.

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2017

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

Na półkach: Przeczytane, Adamada

Dawno dawno temu do naszego domu trafiła pewna cudna książeczka, o której jak dotąd nie miałam okazji Wam napisać. Książeczka ta jest tak często używana, że zaczyna być to po niej widać, ale to nie dlatego, że wykonana jest z jakiś mało trwałych materiałów, wręcz przeciwnie - jej wykonaniu nie mogę zupełnie nic zarzucić :) Po prostu mój Dominik ją uwielbia i tak naprawdę dziwię się, że ona jeszcze tak się trzyma ponieważ mojemu dziecku wszystko "samo" się w rękach rozpada ;) Ale do rzeczy Marta, do rzeczy, bo jak zwykle piszesz trzy po trzy ;)

Jak sama nazwa wskazuje jest to książka do nauki kolorów i liczb, ale moim zdaniem nie tylko, bowiem znaleźliśmy w niej jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy do robienia (ale o tym za momencik). Wewnątrz znajdziemy 10 kolorów i jednocześnie 10 liczb ponieważ i to i to jest ze sobą powiązane. Zresztą zacytuje Wam tutaj krótką rymowankę, która znajduje się na samym początku :)

"W książeczce tej kolorów jest gromada:
żółta cytryna, zielony...

J_85 | 2017-10-02