Kolory wokół nas. Liczby

Allemaal kleuren. Cijfers
literatura dziecięca
9788374208765
Ryszard Turczyn

Dawno dawno temu do naszego domu trafiła pewna cudna książeczka, o której jak dotąd nie miałam okazji Wam napisać. Książeczka ta jest tak często używana, że zaczyna być to po niej widać, ale to nie dlatego, że wykonana jest z jakiś mało trwałych materiałów, wręcz przeciwnie - jej wykonaniu nie mogę zupełnie nic zarzucić :) Po prostu mój Dominik ją uwielbia i tak naprawdę...

• Biblioteka
  • 2018