Podwodny świat. Opowieść o Jacques'u Cousteau

Tłumaczenie: Karolina Krawczyk
Wydawnictwo: Mam
Manfish A story of Jacques Cousteau
Anna Janczyszyn

Dawno, dawno temu we Francji, w promieniach letniego słońca, przyszło na świat dziecko. Rodzice dali mu na imię Jacques. Młodziutki Jacques zakochał się w morzu. Marzył o oddychaniu pod powierzchnią fal i pływaniu w głębinach ze swobodą ryby. A tak naprawdę gorąco pragnął stać się człowiekiem-rybą. Jacques Cousteau wyrósł na znawcę mórz i jednego z najsłynniejszych oceanografów świata. W tej...

Jacques Cousteau wyrósł na znawcę mórz i jednego z najsłynniejszych oceanografów świata. W tej urzekającej biografii poetycki tekst przeplata się z zachwycającymi obrazami, tworząc magiczny, inspirujący portret Cousteau.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: https://merlin.pl/