Podwodny świat

2020-04-30
2020-04-30
34 min.
Agata Mietlicka
nurek morze ocean cousteau berne puybaret nurkowanie

więcej Więcej

Jacques Cousteau był człowiekiem wszechstronnym i niezwykle uzdolnionym. Już od dziecka fascynowały go morza i oceany. Od najmłodszych lat interesował się również kinematografią i budową maszyn. Połączenie i rozwijanie tych dziecięcych pasji sprawiły, że stał się on prawdopodobnie najsławniejszym badaczem mórz i oceanów, podróżnikiem i obrońcą morskiego świata. Filmy i...

Piękna i inspirująca do działania

• A_STAS
  • Moja redakcja/korekta
  • Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK
  • Książki
  • Dla szkrabów
  • Zuśka

Dodaj cytat z książki Podwodny świat