Nabożeństwo Intronizacyjne

Wydawnictwo: Stowarzyszenie "Róża"
religia
Sezar

Nabożeństwo Intronizacyjne, praktykowane w Polsce od 11 lat, przyniosło już tysiącom ludzi głębokie przeżycia duchowe i wielkie łaski. W każdym dniu jego trwania (około 45 min. dziennie) dobrane modlitwy z liturgii Kościoła, Pisma Świętego i ze skarbca modlitw powszechnie znanych ubogacone pięknymi pieśniami, wielbiącymi Jezusa Króla, tworzą żarliwy klimat duchowych przeżyć.

źródło opisu: http://intronizacja.pl/index.php?option=com_conten...(?)

źródło okładki: http://intronizacja.pl/images/obrazki/Nabozenstwo_Intronizacyjne.jpg

Sezar | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017