Załogo, co znaczy ta cisza?

Tłumaczenie: Konrad Czuba
Wydawnictwo: Jedność
Ciurma, questo silenzio cos'e?
poradniki
Silesius1948

Coraz częściej spotyka się animatorów, którzy nieustannie żalą się na milczenie ich grupy lub przeciwnie, na trudności regulowania interakcji podczas dyskusji. Techniki animacji proponowane w tej książce sprzyjają nawiązywaniu komunikacji, obiegowi informacji, wymianie opinii, aktywnemu słuchaniu i kreatywności. Możliwość adaptacji zaproponowanych dynamik do jakiejkolwiek tematyki, przedmiotu...

Możliwość adaptacji zaproponowanych dynamik do jakiejkolwiek tematyki, przedmiotu dyskusji w grupie, czynią ten materiał nieodzownym dla nauczycieli, wychowawców, katechetów i innych osób zajmujących się animacją.
Niniejsza książka, zrodzona z nieustannego zaangażowania formacyjnego w otoczeniu szkoły, stowarzyszenia, parafii, obejmuje lata doświadczenia wychowawczego i poszukiwań w obszarze komunikacji.

źródło opisu: jednosc.com.pl

źródło okładki: jednosc.com.pl