kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Rekordowe nurkowanie Krzysztofa Starnawskiego w Hranickiej Propasti • Jaskinie Niemiec •...

Rekordowe nurkowanie Krzysztofa Starnawskiego w Hranickiej Propasti • Jaskinie Niemiec • Wytrwałość w kopaniu nagrodzona • Czy jesteśmy w przededniu automatycznego kartowania jaskiń? • Kolejne 100 km w Austrii • Wirtualny spacer po jaskini z paleolitycznymi malowidłami • 16. Międzynarodowy Kongres Speleologiczny – Brno 2013 • Uzupełnienie do artykułu Jaskinie w regionie Świętokrzyskim • Kolejne monety jaskiniowe • Schronisko w Pękniętym Filarku • Epidemia nietoperzy w USA – ciąg dalszy

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

• Ciotka Poldi i sycylijskie lwy
  • Złotko
  • Mężczyzna, który gonił swój cień
  • Ostatnia chowa klucz

7,67 (24 ocen i opinii)
Złotko
C.J. Skuse

7 (4 ocen i opinii)
Mężczyzna, który gonił swój cień
David Lagercrantz

6,66 (181 ocen i opinii)