Poezje zebrane

Tłumaczenie: Andrzej Lam
Wydawnictwo: rim-press
poezja
Buck Rotgut

Wydanie niniejsze zawiera wszystkie utwory poetyckie G. Trakla publikowane (bądź przeznaczone do publikacji) za życia autora. Składają się na nie: tom "Gedichte" (Poezje) 1913, tom "Sebastian im Traum" (Sebastian we śnie) 1915 (Copyright 1914), publikacje w czasopiśmie "Der Brenner" z lat 1914-1915 (wiersze napisane po złożeniu ostatniego tomu w wydawnictwie) oraz inne utwory drukowane w prasie w latach 1906-14 (z wyodrębnieniem wierszy z rękopiśmiennego "Zbioru 1909").

Buck Rotgut | 2017-03-16