Zapalenie stawów

Wydawnictwo: Rebis
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Książka pozwala zapoznać się z informacjami na temat: sposobów rozpoznawania i objawów schorzeń, różnych metod leczenia od farmakoterapii przez fizjoterapię do leczenia operacyjnego, a także alternatywnego, nowych kierunków terapii immunobiologicznej.

nataws | 2015-01-03

Fachowa książka, która otworzyła mi oczy. Bardzo polecam dla osób, które chorują na rzs. Lekarze nie informują o wielu zagrożeniach jakie niesie ta choroba i leki, które są na nią stosowane. Stąd dowiedziałam się naprawdę szeregu ważnych informacji, pozwoliło mi to zrozumieć chorobę i opracować plan życia z nią. Autor opisuje szczegółowo objawy choroby, przedstawia większość leków, które lekarze wciąż jeszcze przepisują (!), ciekawe były przykłady osób, które zachorowały i przykłady organizacji ich życia. Polecam

Na półkach