Medytacja

Wydawnictwo: Ravi
837229089X
zdrowie, medycyna

Medytacja nie jest techniką, którą można opanować mechanicznie w oderwaniu od swojego życia. Istotnym czynnikiem korzystania z jej dobrodziejstw jest odpowiednia postawa, akcentująca czystość, prawość i umiłowanie porządku wszechświata.Książka doskonała dla wszystkich tych, którzy chcą poznać tajniki medytacji. Jest to książka, która w postaci bezpośrednich, praktycznych wskazówek przeprowadza Czytelnika po sztuce medytacji.Medytacja to nie tylko skupienie myśli jest ono zaledwie pierwszym etapem medytacji. Autentyczna praktyka medytacji polega na wyciszeniu umysłu przez relaks, skupieniu maksymalnej ilości energii wewnątrz siebie, skierowaniu jej do czakramu trzeciego oka i koncentracji na Absolucie. Dopiero wtedy można mówić o faktycznym zaistnieniu medytacji i oczekiwać jej skutków.

shark19 | 2014-06-22
Przeczytana: 23 czerwca 2014