Złota księga. Piękna i bestia

Tłumaczenie: Natalia Wiśniewska
Seria: Złota Księga
Wydawnictwo: Egmont Polska
piękna i bestia, baśń, miłość
Agata

Klasyczna opowieść w przepięknym wydaniu Disneya. Gdy ojciec Belli gubi się w lesie i szuka schronienia w ponurym zamczysku, niespodziewanie zostaje w nim uwięziony przez Bestię. Odnajduje go Bella i w zamian za wolność ojca obiecuje zostać w zamku razem z Bestią. Choć początkowo oboje są nieufni wobec siebie, w końcu rozkwita między nimi przyjaźń, a w samotnym sercu Bestii rodzi się prawdziwe uczucie… To jedna z najpiękniejszych baśni o miłości zdolnej skruszyć nawet najtwardsze serce.

źródło opisu: www.egmont.pl

źródło okładki: www.egmont.pl