Zrządzenie losu

Tłumaczenie: Ewa Partyga
Cykl: Dziedziczka z Alvestad (tom 23)
Wydawnictwo: NORDI-PRESS
Bran

Mieszkańcy Alvestad przygotowują się do ślubu Ingrid i Edvarda, który ma odbyć się w połowie lipca. Praca wre, zjeżdżają się pierwsi goście, a wśród nich Louise z Jacobem. Minęło tyle czasu iw końcu mamy się pobrać... - urwała Ingrid, patrząc na siostrę. - Nie martwisz się, co ludzie powiedzą o tym małżeństwie? - zapytała Louise ostrożnie. - Nie obawiasz się tego? - Nie - odparła Ingrid...

- Nie - odparła Ingrid całkiem szczerze. - Dawno już przestałam się przejmować tym, co mówią ludzie w okolicy.

źródło opisu: http://saginorweskie.pl/index.php?option=com_conte...(?)

źródło okładki: https://literia.pl/dziedziczka-z-alvestad-tom-23