Podstawy jogi

Wydawnictwo: Hachette
zdrowie, medycyna

Joga uczy koncentracji i stymuluje narządy wewnętrzne. Znajomość technik prawidłowego oddychania oraz ponad 50 ćwiczeń rozciągających pomoże uzyskać idealną postawę ciała i pozytywne podejście do życia. Książka łączy tradycyjne zasady hatha jogi z nowoczesnymi technikami rozciągania i relaksacji, dzięki czemu omówione tu ćwiczenia są idealną propozycją dla osób, które pragną zachować wewnętrzną harmonię i zdrowe ciało.

JoAnna | 2013-02-10
Na półkach: Przeczytane, 2013, Poradniki
Przeczytana: 10 lutego 2013

Idealna pozycja na początek przygody z jogą. Mało tekstu, mnóstwo zdjęć. Podstawowe informacje oraz pięć programów z ćwiczeniami, dokładnie opisanymi.

Marta | 2013-08-15
Przeczytana: 2013 rok

Swego czasu ją przeczytałam w całości, a ostatnio zabrałam się do ćwiczeń. Świetny poradnik dla takiego laika jak ja, wszystko opisane krok po kroku, do tego mnóstwo zdjęć z dokładnie zademonstrowanymi pozycjami. Fantastyczny początek przygody z jogą. :)

kasiaescoda | 2016-06-10
Grażyna | 2012-11-15