Kronika PRL. Wychowanie w szkole i w domu

Wydawnictwo: Edipresse Kolekcje
PRL
historia
maroto

Kolekcja „Kronika PRL 1944-1989” to wyjątkowa seria 46 książek o nie tak dawnej przeszłości, o historii Polski Ludowej. W naszej kolekcji staramy się poruszać pełny wachlarz tematów związanych z tamtym okresem: zabawnych („W co się bawić”), mniej zabawnych („Życie codzienne”), czy zupełnie poważnych („Na straży systemu: Milicja Obywatelska i Służba Bezpieczeństwa”). Cała seria jest bogato...

Cała seria jest bogato ilustrowana fotografiami z największych polskich agencji fotograficznych, Narodowego Archiwum Cyfrowego, a także zdjęciami rożnego rodzaju eksponatów, przedmiotów z kolekcji muzealnych i zbiorów prywatnych, tak, aby jak najbardziej przybliżyć czytelnikowi specyfikę danego tematu.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

maroto | 2017-03-01