The Lost Slipper

Okładka książki The Lost Slipper Alexa Riley
Okładka książki The Lost Slipper
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Fairytale Shifter (tom 3) fantasy, science fiction
Fairytale Shifter (tom 3)
The Lost Slipper
Kindle Edition
2016-01-01
2016-01-01
#romans #paranormalromance

Na półkach: , , , , , , , , ,

3t serii The Fairytale Shifter o miasteczku w Colorado zamieszkałym przez zmiennokształtne wilki i... misie ;)

„Kiedy alfa upada... Upada najmocniej ze wszystkich.
Kiedy Stone po raz pierwszy zobaczył Winnie, była sama w lesie i nie pamiętała, skąd pochodzi.
Wystarczyło jedno spojrzenie, by wiedział, że coś się zmieniło. Kiedy w końcu osiągnęła pełnoletność i zaczął się jej żar godowy, a on zdał sobie sprawę, że zawsze była tą jedyną.
Wysłana do obcej rodziny, Winnie została zmuszona do radzenia sobie z nienawistnym traktowaniem macochy i przyrodnich sióstr.
Skojarzenie jej z alfą zmiennych wilków zmieniło ten stan rzeczy.
Ale co się wydarzy, kiedy jej przeszłość powróci?”
Ostrzeżenie: Ta bajka o zmiennokształtnych jest przeznaczona tylko dla tych, którzy kochają tego rodzaju urocze rzeczy. Myślisz, że masz to, czego potrzeba? W takim razie wejdź!”

I to jest właściwe ostrzeżenie zanim sięgniesz po tę historię. Jeśli nie lubisz słodko-zmiennych-jednorożcowo-tęczowych bajek, to nie bierz tej nowelki do czytania. Jeśli natomiast kochasz opowiastki z samcami alfa, którzy od pierwszej chwili krzyczą „Moja”, przerzucają partnerkę przez ramię i uciekają z nią w „siną dal”, to zdecydowanie ta lektura jest dla Ciebie.
P.S. Podobało mi się, że taka niepozorna Winnie pokazała w końcu pazurki przed pseudo siostrzyczkami i nie dała się naszemu Alfie…. No przynajmniej nie od razu 😉

„Kiedy alfa upada... Upada najmocniej ze wszystkich.

• Paranormal Romance
  • 100 książek 2017