Prostata

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

W dzisiejszych czasach 70% przypadków raka prostaty rozpoznaje się u mężczyzn w pełni sił. Ta książka powstała z myślą o tych wszystkich, którzy już przekroczyli próg gabinetu urologicznego, oraz o tych, którzy dopiero noszą się z tym zamiarem. Napisana jest dowcipnym i zrozumiałym dla laika językiem, w formie wywiadu przeprowadzonego przez francuską dziennikarkę radiową Daniele Messager, specjalizującą się w tematyce medycznej, z profesorem Guy Vallancienem, specjalistą urologiem, wykładowcą na jednym z paryskich uniwersytetów oraz kierownikiem Kliniki Urologii i Nefrologii paryskiego Institut Mutualiste Monsouris. To lektura obowiązkowa dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku! Problem prostaty dotyczy wszystkich panów i tylko regularne badania lekarskie mogą sprawić, że nigdy nie stanie się on poważnym zagrożeniem zdrowia lub życia. Ten poradnik pomoże czytelnikom znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dostarczy maksymalnie wyczerpujących informacji i jednocześnie doda otuchy ? zgodnie z zasadą, że ?nie wszyscy umarli z tego powodu, ale wszyscy mieli z tym problemem do czynienia.