8320029716
zdrowie, medycyna

Książka zawiera bardzo obszerny materiał opisy poszczególnych grup leków, ich właściwości fizykochemiczne, mechanizmy działania, metabolizm, zasady działania proleku, co zostało zilustrowane licznymi (ponad 1000) wzorami. Materiał ten jest przedstawiony w układzie farmakologicznym lub farmakologiczno-terapeutycznym według powszechnie stosowanych systemów.Odbiorcy: studenci farmacji, farmaceuci, studenci pokrewnych dziedzin nauki, pracownicy przemysłu farmaceutycznego oraz laboratoriów analitycznych

książek: 2070
onika | 2014-11-07