Spa && Wellness Harmonia Duszy I Ciała

Wydawnictwo: G+J
zdrowie, medycyna

Jeśli chcesz odpocząć, poprawić kondycję lub zmienić styl życia, ten przewodnik podpowie, jak to zrobić. znajdziesz tu informacje o ponad 400 najlepszych ustroniach i ośrodkach spa na całym świecie, oferujących wakacje z tańcem, tai chi, jogą, pilatesem, przygodą lub coachingiem życiowym. Są tu miejsca, specjalizujące się w ajurwedzie, zdrowiu i fitnessie, kreatywności, detoksykacji lub medytacji. Dowiesz się również , jak wybrać odpowiedni rodzaj wypoczynku, co spakować, jak uniknąć stresu oraz co pić i jeść w czasie podróży, jak przetrwać w samolocie i w gorącym klimacie. Autorka podpowie, jak uprawiać jogę na afrykańskim safari, wybrać się na przejażdżkę rowerową w towarzystwie mnichów w buddyjskim Laosie lub medytować na zboczu góry w Australii. zobaczysz, jak rozkoszować się samotnością, odnowić więź z przyjacielem lub oddać się lenistwu i regenerować siły w luksusowej willi położonej na jednej z wysp Oceanu Indyjskiego, poddając się zabiegom upiększającym. Podejmijcie wyzwanie i spróbujcie czegoś nowego. zacznijcie! poszukiwania i znajdźcie swoje własne Eldorado!

Agnieszka | 2016-11-08
Paulina | 2013-07-12