Guzik z puentelką
komiksy
Ernest

„Guzik z puentelką” to oparta na faktach opowieść o Sieradzu i jego mieszkańcach. O tych zwyczajnych, jak Julka, Daniel i Marek, a także o tych bardziej znanych, którzy ruszyli ze swojego miasta w świat. Dla jednych i drugich siłą napędową jest (była) przyjaźń i pogoń za marzeniami, które czasem bywają naprawdę blisko. Komiks stworzony z przekonaniem, że mniej może znaczyć więcej, zarówno...

Komiks stworzony z przekonaniem, że mniej może znaczyć więcej, zarówno jeśli chodzi o słowa, jak i kolory. Z charakterystycznymi nochalami i na przekór typowym planszom.

źródło opisu: Opis wydawcy / opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie