Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki.

Wydawnictwo: Maklerska.pl
biznes, finanse

Autor w przystępny i rzetelny sposób opisuje formację inside bar, wyjaśnia, z czego wynika jej skuteczność, a także przedstawia możliwości jej praktycznego zastosowania w różnych warunkach rynkowych. Największą wartość książki stanowi badanie 13 filtrów i sposobów selekcji inside barów, dzięki któremu każdy początkujący trader będzie mógł stworzyć strategię dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystkie wnioski zawarte w książce są wynikiem analiz i przebadania ponad 25 000 formacji.

Praktyczne wskazówki, bazujące na ponad 20 latach doświadczenia w zawodzie tradera, nadają książce unikalny charakter i czynią ją wartościową pozycją również dla zaawansowanych traderów. Wiedza od praktyka dla praktyków. Strategia, plan, realizacja i sukces.

źródło opisu: http://www.insidebar.pl/

źródło okładki: http://www.insidebar.pl/