Brazylijskie noce

Tłumaczenie: Małgorzata Dobrogojska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Światowe Życie Ekstra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Brazilian boss`s innocent mistress
Dorota_1988

Grace jest początkującą bizneswoman, której grozi bankructwo. Postanawia jednak walczyć o swoje kafejki i pracę dla ludzi. Chce się spotkać z Rafaelem Cordeiro, ekscentrycznym multimilionerem, i prosić go o pomoc. Leci do niego helikopterem w sam środek brazylijskiej dżungli. Jej uroda, determinacja i szczerość robią na Rafaelu duże wrażenie. Postanawia więc zatrzymać ją na dłużej...

Ewelina | 2017-07-02
Przeczytana: 24 czerwca 2017

Grace prowadzi własny biznes, któremu grozi bankructwo. Aby temu zapobiec, postanawia polecieć do Rafaela, który zainwestował w jej pomysł, gdy rozkręcała firmę. Wie, że on jest jej ostatnią szansą.
Rafael mimo iż od samego początku wiedział, jaką podejmie decyzję, postanowił podroczyć się z Grace, która wywarła na nim ogromne wrażenie. Dlatego zaproponował jej spędzenie kilku dni w środku amazońskiej dżungli.

Heathcliff1510 | 2015-04-24

Szczerze mówiąc w pewnej chwili zaczęłam się zastanawiac czy aby na pewno mam pełną wersję książki, cała historia i przemiana głównego bohatera przebiegały tak błyskawicznie, że to wszystko wydało mi się nieprawdopodobne i chaotyczne.

Elzbieta Kurzeja | 2011-06-30

polecam ta kasiazke