Lepiej i szybciej

Wydawnictwo: Helion
Biznes, Finanse, Motywacja, Sukces
biznes, finanse
Sławomir

Farmer jest z siebie zadowolony, a jego życie składa się z cyklicznie powtarzanych czynności. Myśliwym kieruje ciekawość i ciągłe nienasycenie. Farmer chroni swój stan posiadania, żyje w sposób osiadły i wysoko ceni sobie bezpieczeństwo i spokój, na które ciężko zapracował. Myśliwy pragnie przemian, nawet jeśli musi przy tym coś zniszczyć; ponadto kieruje się instynktem i chętnie ryzykuje. Dziś wielu ludzi przypomina swoją mentalnością farmerów, jednak szanse na spektakularny sukces mają myśliwi. Jeśli więc marzy Ci się, aby dzięki swej kreatywności, odwadze i pomysłowości skutecznie sięgać gwiazd, musisz stać się myśliwym!

Tę niezwykle inspirującą książkę przeczytasz z prawdziwą przyjemnością. Informacje o neurologicznych wzorcach zachowań prowadzących do tworzenia nowych idei oparto na solidnych badaniach naukowych, a z fascynujących historii wielu niezwykłych ludzi wyciągnięto bardzo praktyczne wnioski. Jednak największą wartością książki są idee — przedstawiono tu wzorce, takie jak choćby sześć schematów okazji, dzięki którym będziesz w stanie wykorzystać swoje możliwości w zupełnie inny sposób i na całkowicie innym poziomie.

Dowiedz się:

w jakie pułapki wpada farmer,
jak działa instynkt myśliwego i jak go w sobie rozbudzić,
dlaczego chaos jest ojcem odwagi, a twarde dziewczyny noszą spódnice,
jak działają wzorce, takie jak konwergencja, dywergencja, akceleracja i inne,
na które branże warto zwracać uwagę.

Przebudź się! Zapoluj! Pochwyć zdobycz i rozwiń skrzydła!

źródło opisu: http://www.epika.com.pl/lepiej-i-szybciej-p-518223.html

źródło okładki: http://www.epika.com.pl/lepiej-i-szybciej-p-518223.html