Włoski nie gryzie!

Wydawnictwo: Edgard
kamk

Pakiet został opracowany specjalnie dla osób dopiero rozpoczynających naukę, które chcą samodzielnie opanować podstawy języka włoskiego na poziomie komunikatywnym. Unikalne połączenie nauki z podręcznikiem i fiszkami oraz odsłuchiwanie nagrań zapewnia skuteczne opanowanie słownictwa, zrozumienie zasad gramatyki oraz aktywny trening prawidłowej wymowy. Z pakietem przekonasz się, że włoski nie...

Unikalne połączenie nauki z podręcznikiem i fiszkami oraz odsłuchiwanie nagrań zapewnia skuteczne opanowanie słownictwa, zrozumienie zasad gramatyki oraz aktywny trening prawidłowej wymowy. Z pakietem przekonasz się, że włoski nie gryzie!

Książka zapewnia atrakcyjną metodę nauki poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. CD Audio dołączone do podręcznika umożliwia doskonalenie prawidłowej wymowy i rozumienia ze słuchu. Fiszki zapewniają skuteczną naukę w dowolnym miejscu i czasie. Program Aktywny Trening umożliwia tworzenie indywidualnych list nagrań, odsłuchiwanie ich na dowolnym odtwarzaczu i głośne powtarzanie za lektorem. Rozwiązując testy, aktywnie utrwalisz znajomość materiału, a dzięki funkcji karaoke sprawdzisz na ekranie wyświetlacza prawidłową pisownię.

W skład pakietu wchodzą:

– książka (160 stron)

– płyta CD Audio (70 min nagrań)

– 500 fiszek

– CD-ROM (program + nagrania)

– pudełko na fiszki (do samodzielnego złożenia)

Pakiet Włoski nie gryzie! to:

– aktywna nauka włoskiego od podstaw

– rozdziały tematyczne: ok. 100 najpopularniejszych zagadnień

– w książce: użyteczne słownictwo, gramatyka w pigułce, dialogi, teksty, różnorodne ćwiczenia, ciekawostki, minisłowniczki

– 70 minut wysokiej jakości nagrań profesjonalnych lektorów

– 500 fiszek – naucz się 650 słówek, zwrotów i zdań w każdej chwili!

– Program Aktywny Trening – utrwalaj znajomość materiału dzięki quizom, twórz indywidualne listy nagrań, słuchaj ich na dowolnym odtwarzaczu i sprawdzaj pisownię z funkcją karaoke.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-90255485-wloski-nie-gryzie-pakiet

źródło okładki: https://bonito.pl/k-90255485-wloski-nie-gryzie-pakiet