Tego Się Naucz Każdy Kto Dotykasz Próżni Rzecz O Poezji Stanisława Grochowiaka Tw

Wydawnictwo: Arcana

Michał Nawrocki (ur. 1974) pisarz, historyk literatury, nauczyciel akademicki. Autor powieści: Kości aniołów (2001), napisanej pod pseudonimem Robert Wagner Czarnej tęczy (2000) oraz artykułów, szkiców i recenzji publikowanych m.in. w Tygodniku Powszechnym i Dekadzie Literackiej . Współautor podręcznika Pozytywizm (2003). W świetnie pomyślanej i napisanej książce Michała Nawrockiego wysokie kompetencje naukowe sąsiadują ze znacznym talentem interpretatora, który nie kryje swych pasj

silversaltsnow | 2016-05-22
awangarda | 2016-03-22