Nawet o tym nie myśl

Wydawnictwo: Bellona

Jest kilka rzeczy, o których nie powinnaś nawet myśleć: po pierwsze miłość do mężczyzny, który mieszka naprzeciwko swojej byłej i intensywnie się z nią przyjaźni po drugie przyjaźń z byłym chłopakiem, który mieszka naprzeciwko i właśnie znalazł sobie nową dziewczynę po trzecie wtrącanie się w sercowe problemy swoich przyjaciół. Tymczasem Katie, Sally i Jude właśnie tym się zajmują. Katie poznała Michaela i od razu zakochała się w nim na zabój, chociaż on nie może wytrzymać bez byłej dziewczyny Sally, a ta stara się być miła dla Katy ....

jackie19 | 2014-11-09
Przeczytana: sierpień 2014

Każda kobieta bez względu na wiek oraz urodę powinna przestrzegać pewnych zasad.
Po pierwsze nie zakochiwać się w mężczyźnie, który mieszka naprzeciwko swojej byłej i bardzo się z nią przyjaźni.
Po drugie nie przyjaźnić się z byłym chłopakiem, który mieszka naprzeciwko i znalazł sobie nową dziewczynę.
Po trzecie zakaz wtykania nosa w sprawy sercowe innych osób, a zwłaszcza przyjaciół.

www.blaskksiazek.pl

Kasia | 2012-01-22