Kwestionariusze osobowości w psychologii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Pierwsza polska praca zawierająca tak obszerny i wnikliwy opis oraz krytyczną analizę wymienionej w tytule metody badawczo-diagnostycznej. Do pracy włączono opis etapów konstruowania tego rodzaju kwestionariuszy w ujęciu współczesnej psychometrii - pióra Jerzego Brzezińskiego (1947)z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, mającego w swym dorobku naukowym szereg pozycji dotyczących...

Do pracy włączono opis etapów konstruowania tego rodzaju kwestionariuszy w ujęciu współczesnej psychometrii - pióra Jerzego Brzezińskiego (1947)z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, mającego w swym dorobku naukowym szereg pozycji dotyczących metodologii nauk humanistycznych, publikowanych w periodykach krajowych i zagranicznych.

źródło opisu: PWN

źródło okładki: zdjęcie własne