Zniszczony obraz

Wydawnictwo: W Wyłomie
The Broken Image
religia
Niebieska

Niniejsza książka przedstawia zarówno teologiczne, jak i psychologiczne korzenie problemów w sferze seksualności. Treść publikacji opiera się na rzetelnych badaniach, autorka zaś zadbała o to by przedstawiane tezy i metody nie tylko były zgodne z najnowszymi założeniami psychiatrii, ale także wierne Słowu Bożemu. Poprzez liczne świadectwa przemienionego, uzdrowionego życia oraz trafne spostrzeżenia pozwalające odkryć prawdę na temat nas samych, książka ta nie tylko edukuje, ale podnosi złamane serca ku prawdziwemu źródłu uzdrowienia i odnowienia – Jezusowi Chrystusowi.

nachmurce | 2017-12-05