Kraina Wyjątkowości. Almanach współczesnej bajki polskiej
bajki

W almanachu współczesnej bajki polskiej pt."Kraina Wyjątkowości" swoje bajki prezentuje 31 literatów z Polski oraz z Belgii, Francji i Japonii. Książka została wydana w formacie A5, na papierze kredowym, liczy stron 130;okładka miękka, klejona, kolor, błysk. Opracowanie i wstęp: EDWARD PRZEBIERACZ. Ciekawostką jest fakt, iż autorką grafiki na okładce, tył, jest kolejna reprezentantka Kraju...

Opracowanie i wstęp: EDWARD PRZEBIERACZ.
Ciekawostką jest fakt, iż autorką grafiki na okładce, tył, jest kolejna reprezentantka Kraju Kwitnącej Wiśni YUKARI FUKUDOME.
Czarno-biała grafika w almanachu jest autorstwa MACIEJA PRZEBIERACZA.

źródło opisu: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła, 2016

źródło okładki: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła

Gabriela | 2017-03-01
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Bajki w formie wierszowanej oraz prozą dla dzieci i dorosłych. Warte przeczytania.

Aga | 2016-11-14

Rewelacyjny projekt bajkowy!!!!!!