Klinika poczętego szczęścia

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Macieja Apostoła
poezja
Ania

BALTISSEN ALEKSANDRA, CHODACKI ANDRZEJ, CHYŁA DANUTA, DUMKA DOBROSŁAWA, DZIUK MARIA, EKSNER JANUSZ, FĄFARA EUFEMIA, FERET ANDRZEJ, FILIPOWSKA IZABELA, FREY-WITKOWSKI LESZEK, GERDES JOANNA, GRABOWSKA-LISOWIEC EWA, GROTTE JOLANTA MARIA, HANSLIK EDYTA, JANUSZKO BARBARA, JARMAKOWICZ STANISŁAWA, JAROSZ EWA, JĘDROCHA-KUBICKA LIDIA, KILAKIEWICZ DANUTA, KLEJNY BOŻENA, KOSTRZEWSKA IRENA, KOWALSKA GRAŻYNA DOROTA, KRAWIEC BERNADETA, KUSIOR ANNA, MECHOWSKA RENATA, MICHALAK JADWIGA, MICHERDA MAŁGORZATA, MICHNA JOLANTA, MIKULSKA JANINA ŻANETA, MIKULSKI WIESŁAW JANUSZ, MORAWSKI KRYSTYNA, MUSIAŁ AGNIESZKA, NOWAK PIOTR M., OLANIECKA BOGUMIŁA, OSUCH MAŁGORZATA, PAWLAK BARBARA, PECZYŃSKI KAZIMIERZ, PIASKOWA AGATA MARIA, PILECKA KRYSTYNA, PISARKIEWICZ MIROSŁAW, PRZEBIERACZ MACIEJ, PRZESPOLEWSKA EWELINA, PRZEWŁOCKA KRYSTYNA, PRZYSTUPA GABRIELA, PUSZEK-NOWAK EWA, RING KRYSTYNA MARIA, RUDNICKA MARIA, RYCHNER JAN, RZENDKOWSKA MARTA, SASS MAREK, SOBIK REGINA, STĘPNIAK ARTUR, STĘŻAŁA ALEKSANDRA, SUCHOCKI JÓZEF, SZTONYK ANNA, SZUBARGA WIESŁAWA, SZYMAŃSKA IRENA, SZYMCZYK JANINA, TROJAN IWONA, WAWRZYK MARTA, WILCZKOWSKI ŁUKASZ, WRÓBLEWSKI ANDRZEJ, WTORKIEWICZ BOGUMIŁ, ZUBKO IZABELA

źródło opisu: http://wydawnictwomacieja.blogspot.com/p/ksiegarnia-czyli.html

źródło okładki: http://wydawnictwomacieja.blogspot.com/p/ksiegarnia-czyli.html