Dyskusje o książce Prestiż

Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Trzymam  Cię za słowo kochana i życzę ekscytujących wrażeń  😊
51 tyg. temu
Co ma pierwszeństwo: książka czy film?
Ja zdecydowanie najpierw wolę przeczytać książkę, a później cieszyć się filmem. Filmy niezależnie od tego czy są wierną kopią książki czy tylko inspiracją są dla mnie ,,wizją innego czytelnika/autora" więc najpierw wolę poznać historie z mojego punktu widzenia a dopiero później zobaczyć jak odbierają ją inni. Dodatkowo jeśli film jest wierną kopią książki to i tak...
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (marzec 2018)
Sprzedam książki z gatunku kryminał/horror/fantasy/post-apo. Wszystkie w bardzo dobrym stanie, raz czytane lub (wstyd przyznać) zupełnie nowe. 20zł/szt (przesyłka wliczona)  Dawca Dawca  Opowieści o pilocie Pirxie Opowieści o pilocie Pirxie
11909
6 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę, lub w przystępnych cenach :D Prócz wysyłki jest opcja wymiany w Warszawie :)  Gra o tron - tylko wydanie poprawione przez Jakuszyńskiego  Angelfall  Trzej muszkieterowie  Królowie przeklęci. Tom 1  Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy
8 lata temu
Pokazuje 6 z 13