Słownik prawa celnego angielsko-polski 1

Wydawnictwo: Dr Lex
youstyna

Komplet 2 książek: Polsko-rosyjski słownik prawa celnego Polsko-rosyjski słownik prawa celnego zawiera 35 000 haseł obejmujących terminologię celną stosowaną w Federacji Rosyjskiej i na obszarze WNP oraz terminologię używaną w konwencjach celnych (Konwencja celna o międzynarodowym tranzycie towarów, Konwencja celna o międzynarodowym tranzycie towarów pod ochroną karnetów TIR, Konwencja celna...

Komplet 2 książek:

Polsko-rosyjski słownik prawa celnego

Polsko-rosyjski słownik prawa celnego zawiera 35 000 haseł obejmujących terminologię celną stosowaną w Federacji Rosyjskiej i na obszarze WNP oraz terminologię używaną w konwencjach celnych (Konwencja celna o międzynarodowym tranzycie towarów, Konwencja celna o międzynarodowym tranzycie towarów pod ochroną karnetów TIR, Konwencja celna w sprawie karnetu ATA dla odprawy warunkowej towarów, Konwencja celna w sprawie kontenerów, Konwencja międzynarodowa o ułatwieniach i harmonizacji procedur celnych, Konwencja o odprawie czasowej, Konwencja o uproszczeniu formalności w obrocie towarowym) oraz hasła z zakresu organizacji i techniki handlu zagranicznego związane z cłami.

Polsko-rosyjski słownik prawa podatkowego

Polsko-rosyjski słownik prawa podatkowego zawiera 20 000 haseł z zakresu prawa podatkowego.

Słownik zawiera współczesną terminologię stosowaną w najnowszych aktach prawnych i literaturze specjalistycznej oraz terminologię ogólnoekonomiczną związaną z podatkami.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90543135-polsko-rosyjski-slownik-prawa-celnego

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90543135-polsko-rosyjski-slownik-prawa-celnego