Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Dr Lex
978-83-61448-92-1
biznes, finanse
Piotr Kapusta

Słownik zawiera 20 000 haseł obejmujących współczesną terminologię podatkową stosowaną w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii. Zbiór haseł pochodzi z najnowszych aktów prawnych oraz najnowszych specjalistycznych publikacji poświęconym problemom podatkowym. Słownik został również wzbogacony o terminy ekonomiczne powiązane z problematyką podatkową.

źródło opisu: www.drlex.pl

źródło okładki: www.drlex.pl