Eduterapeutica Dysleksja Karty pracy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
youstyna

Zestaw kart pracy Eduterapeutica przeznaczony jest do wspierania i terapii uczniów wykazujących specyficzne problemy z zakresu szeroko rozumianej dysleksji . Zestaw przeznaczony jest dla nauczycieli języka polskiego (dysleksja, dysortografia i dysgrafia) oraz matematyki (dyskalkulia) a także dla terapeutów. Problemy z zakresu dysleksji, mimo że objawiają się zaburzeniem złożonej umiejętności...

Problemy z zakresu dysleksji, mimo że objawiają się zaburzeniem złożonej umiejętności czytania i pisania są zwykle uwarunkowane złożeniem deficytów elementarnych funkcji. Dlatego karty pracy zawierają ćwiczenia funkcji wzrokowych, funkcji pamięciowych i funkcji językowych oraz koncentracji, a dopiero na ich bazie uczniowie przechodzą do ćwiczenia samej umiejętności czytania.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/eduterapeutica-karty-pracy-dysleksja/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/eduterapeutica-karty-pracy-dysleksja/